7 kotów napisał(a):

Kolego, oceniany jest rok 2009, a w tym roku Smudy sukcesem jest dobre 45min z Udinese - to w kontekscie pucharow.
A czym jest poprawa gry Zaglebie w porownaniu z np. gra Polonii Bytom i praca jaka tam wykonano ? Czy Ruchu Chorzow ? (ale tu akurat Fornalik jest)
Generalnie Smude wsadzono bo faktycznie ciezko kogos trzeciego do Skorzy i Fornalika dokoptowac. Tzn ciezko z ekstraklasy, bo w 2. lidze by sie pewnie ktos znalazl.
|
Zgadzam się, Kolego, że Smuda na wygraną nie zasłużył, co wcale nie znaczy, że go nie wybiorą. Nie mniej w tym roku (choć nie aż tak bardzo jak w 2008) osiągnął (zakładając że wybór na Selekcjonera pod wpływem presji otoczenia PZPNu to osiągnięcie) więcej niż MS.
Według mnie Fornalik nie ma tu sobie równych, za nim widziałbym (alfabetycznie) Skorżę, Smudę, Szatałowa i Ulatowskiego.
Pozdrawiam
PS. Zwróć uwagę, że nawet tu, na forum TWSD, najwięcej głosów jest na Smudę