Jawor napisał(a):

|
piłkarze mogą go docenić choćby za sukcesy w UEFA + poprawienie gry Zagłębie + mimo wszystko za samo zostanie selekcjonerem... to jest ogólnie ważne, że piłkarze wybierają
|
Kolego, oceniany jest rok 2009, a w tym roku Smudy sukcesem jest dobre 45min z Udinese - to w kontekscie pucharow.
A czym jest poprawa gry Zaglebie w porownaniu z np. gra Polonii Bytom i praca jaka tam wykonano ? Czy Ruchu Chorzow ? (ale tu akurat Fornalik jest)
Generalnie Smude wsadzono bo faktycznie ciezko kogos trzeciego do Skorzy i Fornalika dokoptowac. Tzn ciezko z ekstraklasy, bo w 2. lidze by sie pewnie ktos znalazl.