Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 10.12.2009, 14:18
Jawor napisał(a):Wyświetl post
piłkarze mogą go docenić choćby za sukcesy w UEFA + poprawienie gry Zagłębie + mimo wszystko za samo zostanie selekcjonerem... to jest ogólnie ważne, że piłkarze wybierają

Kolego, oceniany jest rok 2009, a w tym roku Smudy sukcesem jest dobre 45min z Udinese - to w kontekscie pucharow.

A czym jest poprawa gry Zaglebie w porownaniu z np. gra Polonii Bytom i praca jaka tam wykonano ? Czy Ruchu Chorzow ? (ale tu akurat Fornalik jest)

Generalnie Smude wsadzono bo faktycznie ciezko kogos trzeciego do Skorzy i Fornalika dokoptowac. Tzn ciezko z ekstraklasy, bo w 2. lidze by sie pewnie ktos znalazl.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując