GemHZR napisał(a):

Ale nie rozchodzi się upublicznienie wizerunku, a o prawo autorskie do zdjęć. A te posiadają autorzy zdjęć. To tak jeśli chodzi o szczegóły.
Ktoś tam pytał też o publikowanie zdjęć kibiców - jak również ktoś inny napisał - jeśli biorą udział w imprezie masowej (a tak ową jest mecz) to gazeta/strona/telewizja ma prawo ich pokazać.