Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3738
Stary 10.12.2009, 00:07
GemHZR napisał(a):Wyświetl post
Na tej stronie były wykorzystane zdjęcia już upublicznione przez autorów np na portalach społecznościowych, więc to nie przestępstwo, a co do groźby karalnej: http://forum.legialive.pl/showpost.p...&postcount=307 .
Ale nie rozchodzi się upublicznienie wizerunku, a o prawo autorskie do zdjęć. A te posiadają autorzy zdjęć. To tak jeśli chodzi o szczegóły.

Ktoś tam pytał też o publikowanie zdjęć kibiców - jak również ktoś inny napisał - jeśli biorą udział w imprezie masowej (a tak ową jest mecz) to gazeta/strona/telewizja ma prawo ich pokazać.
Odpowiedz cytując