Sopranos napisał(a):

|
Kowalski jest na chwilę obecną piłkarzem znacznie słabszym od Clebera, a tutaj liczy się poziom sportowy, a nie to, co Ty byś wolał. Bez urazy.
|
O tym czy jest znacznie słabszym przekonamy się w zimie. Jop też z ligi rosyjskiej i też miał być znacznie lepszy od Kowalskiego a nie był!
Owszem Cleber jako uzupełnienie składu - OK ale już przed wyjazdem był wolny (tylko trochę szybszy od Jopa) - jest za to bardziej uniwersalny, zawsze może zagrać na lewej obronie i defensywnego pomocnika.
Jakoś nie lubię odgrzewanych kotletów - (pamiętam jak Clebera Dudzic woził w derbach) i dlatego nie jestem zadowolony. Ale płakać też nie będę. Widać kasy nie ma - to lepszy rydz niż nic
Cleber - powodzenia
