Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3861
Stary 08.12.2009, 20:58
3rider napisał(a):Wyświetl post
Najslabsza runda jaka widzialem od 1998. Naprawde meczarnie jak sie patrzy na gre Wisly i to od dobrych 2 miesiecy. Na nasze szczescie poziom ligi jest tak dramatyczny, ze i taka kicha wystarcza zeby liderowac. Skorza zawiodl na calej linii. Po Estonczykach zapewnial, ze to byl wypadek. Przyszly kolejne porazki z Legia i Lechem, ktore ten gosc zalicza SERYJNIE od 1.5roku. Ale to tez nic nie dalo. DERBY byly puenta tej rundy, puenta kompromitacji z Levadia i potwierdzily, ze Skorza nie ma koncepcji.

Gadanie, ze ma slabych zawodnikow... A jakich ma "wielka" KSC Wolne zarty.
To niewiarygodne ale każdy twój post to jedno wielkie napierdalanie.
Mam dla ciebie propozycje, a mianowicie przerzuć się na Barcelone. Zapewne dostrzeżesz w jej grze wiele mankamentów ale przynajmniej nie będe musiał tego czytać bo napierdalać będziesz na innym forum. Jednym słowem stajesz się nudny.