Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3984
Stary 08.12.2009, 19:45
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Teraz czysto hipotetycznie - Wisła proponuje kontrakt Sadlokowi, podobny kontrakt proponuje mu Amica. Zgadnijcie kogo wybierze?
I BARDZO K*** DOBRZE. Dzięki Ci Mały, że wyeliminowałeś dwa drewna z hipotetycznej listy życzeń Skorży

Naprawdę, macie problemy. Na weszło napisali typową "wierszówę", nie wiadomo na czym opartą, a tu już jacyś frustraci się produkują. Skąd pewność, że zacytowane wypowiedzi są prawdziwe? Nagrał to ktoś?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.12.2009 o godz. 19:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując