Teraz czysto hipotetycznie - Wisła proponuje kontrakt Sadlokowi, podobny kontrakt proponuje mu Amica. Zgadnijcie kogo wybierze? Druga sprawa to to czy takie słowa w ogóle padły czy to kolejny wymysł dziennikarzy tego portalu, który raczej nie przejmuje się swoją reputacją, ważne żeby wejścia były
