Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
speedmati
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z KRÓLEWSKIEGO GRODU KRAKA!
Offline
#
5991
08.12.2009, 13:34
Chcialem sie zapytac odnośnie obniżania murawy. Czy o te 80cm w dół ma iśc sama płyta boiska czy cała powierzchnia od samego początku trybuny C i AB
ABG BF
speedmati
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do speedmati
Znajdź inne posty napisane przez speedmati