Wyświetl pojedynczy post
speedmati
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z KRÓLEWSKIEGO GRODU KRAKA!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5991
Stary 08.12.2009, 13:34
Chcialem sie zapytac odnośnie obniżania murawy. Czy o te 80cm w dół ma iśc sama płyta boiska czy cała powierzchnia od samego początku trybuny C i AB
ABG BF
Odpowiedz cytując