Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12820
Stary 07.12.2009, 21:15
Zola napisał(a):Wyświetl post
Jak policja złapie na radar, to da sie ich "zrobic" tylko na mandat, bez pkt karnych?
Jeżeli nie Ty jesteś właścicielem samochodu to tak.

Ugadujesz się z właścicielem samochodu. On mówi, że samochod pożyczył ale nie wie kto akurat nim jechał. Dostaje sam mandat bez punktów.

Ja miałem taki przypadek gdy ojciec jechał samochodem zarejestrowanym na mnie. Przyszło wezwanie, poszedłem, pogadałem ( zdjęcie niewyraźne ) i mówie, że nie wiem kto jechał. Babka na to albo 500PLN albo wskazuje kierowce i wtedy 300PLN i 2pkt na 3 miesiące dla wskazanego.

kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, jak się pokrywa koszty Allegro Na przykład jak wystawię coś na sprzedać to nalicza mi się 1zł i jak mam to zapłacić
Wezwanie do wpłaty przyjdzie gdy przekroczysz 10PLN ( koszty wystawienia i prowizja ). Jakie masz zadłużenie sprawdzasz w zakładce:

Moje Konto/ Rachunki / Bieżące saldo i wpłata

Spłacasz normalnie przelewem.
Ostatnio edytowane przez Hamas_kr : 07.12.2009 o godz. 21:19.
Odpowiedz cytując