Zola napisał(a):

|
Jak policja złapie na radar, to da sie ich "zrobic" tylko na mandat, bez pkt karnych?
|
Jeżeli nie Ty jesteś właścicielem samochodu to tak.
Ugadujesz się z właścicielem samochodu. On mówi, że samochod pożyczył ale nie wie kto akurat nim jechał. Dostaje sam mandat bez punktów.
Ja miałem taki przypadek gdy ojciec jechał samochodem zarejestrowanym na mnie. Przyszło wezwanie, poszedłem, pogadałem ( zdjęcie niewyraźne ) i mówie, że nie wiem kto jechał. Babka na to albo 500PLN albo wskazuje kierowce i wtedy 300PLN i 2pkt na 3 miesiące dla wskazanego.
Wezwanie do wpłaty przyjdzie gdy przekroczysz 10PLN ( koszty wystawienia i prowizja ). Jakie masz zadłużenie sprawdzasz w zakładce:
Moje Konto/ Rachunki / Bieżące saldo i wpłata
Spłacasz normalnie przelewem.