Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.12.2009, 16:43
Baala napisał(a):Wyświetl post
Diaz nie zagra więc Łobo będzie grać od pierwszej minuty. Za Ćwielonga wstawiłbym Boguskiego od pierwszej minuty. Już kilka razy zagrał wchodząc z ławki, więc chyba zdrowy już.

Paradoksalnie mecz trudniejszy od dwóch poprzednich bo w Sosnowcu gramy padakę.
Boguski raczej na pełne 90minut nie jest jeszcze gotowy więc ja był dał mu zagrać drugie 45 minut. W pierwszej połowie z ustawieniem 1-4-5-1

Pawełek
Alvarez Marcelo Jop Piotr Brożek
Cantoro
Kirm Łobodziński Jirsak Ćwielong
Małecki
A w drugiej połowie wróciłbym do 1-4-4-2 z Boguskim ataku.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując