Baala napisał(a):

Diaz nie zagra więc Łobo będzie grać od pierwszej minuty. Za Ćwielonga wstawiłbym Boguskiego od pierwszej minuty. Już kilka razy zagrał wchodząc z ławki, więc chyba zdrowy już.
Paradoksalnie mecz trudniejszy od dwóch poprzednich bo w Sosnowcu gramy padakę.
|
Boguski raczej na pełne 90minut nie jest jeszcze gotowy więc ja był dał mu zagrać drugie 45 minut. W pierwszej połowie z ustawieniem 1-4-5-1
Pawełek
Alvarez Marcelo Jop Piotr Brożek
Cantoro
Kirm Łobodziński Jirsak Ćwielong
Małecki
A w drugiej połowie wróciłbym do 1-4-4-2 z Boguskim ataku.