Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16783
Stary 07.12.2009, 16:05
omen69 napisał(a):Wyświetl post
Ten Serb strzelił 8 goli w odpowiedniku naszej Młodej Ekstraklasy. Do tej pory głównie grał w juniorach.

A co do pomocnika to mamy Mąkę... który gra w tej samej lidze co Pazdan i chyba z lepszym rezultatem...
A masz może strone z jakimiś jego statystykami skąd to info
Odpowiedz cytując