omen69 napisał(a):

Ten Serb strzelił 8 goli w odpowiedniku naszej Młodej Ekstraklasy. Do tej pory głównie grał w juniorach.
A co do pomocnika to mamy Mąkę... który gra w tej samej lidze co Pazdan i chyba z lepszym rezultatem...
|
A masz może strone z jakimiś jego statystykami skąd to info
