Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
16775
07.12.2009, 15:30
Ten Serb strzelił 8 goli w odpowiedniku naszej Młodej Ekstraklasy. Do tej pory głównie grał w juniorach.
A co do pomocnika to mamy Mąkę... który gra w tej samej lidze co Pazdan i chyba z lepszym rezultatem...
omen69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do omen69
Znajdź inne posty napisane przez omen69