Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4154
Stary 04.12.2009, 18:37
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Tez znowu wrocil tutaj robic z siebie idiote. Szkoda czasu naprawde na rozmowe z typem co widzi tam smutna historie bo tak, a tu wesola przygode bo tak.

Tak sobie jeszcze tylko pomyslalem co by bylo gdyby grypy zamienic. Znaczy gdyby to ptasia narobila tyle zla co obecnie swinska a PiS nie kupilby szczepionki, zas swinska przeszlaby bez ofiar za rzadow PO. Wlasciwie to jestem pewien reakcji roznych takich asow.
Ja bym to porownal inaczej PIS to Cracovia czyli nic nas tak nie jednoczy jak wspólny wróg pod różnymi postaciami ,ale tylko my uciemiezeni patrioci ,tak naprawde mamy prawdziwa historie a kto sie z nia nie zgadza to jest wrogiem ,ale nie bede sie wiecej produkował ,dla lepszego efektu w tym topciu ,usune wczesneijsze wypowiedzi