orzeu napisał(a):

Tez znowu wrocil tutaj robic z siebie idiote. Szkoda czasu naprawde na rozmowe z typem co widzi tam smutna historie bo tak, a tu wesola przygode bo tak.
Tak sobie jeszcze tylko pomyslalem co by bylo gdyby grypy zamienic. Znaczy gdyby to ptasia narobila tyle zla co obecnie swinska a PiS nie kupilby szczepionki, zas swinska przeszlaby bez ofiar za rzadow PO. Wlasciwie to jestem pewien reakcji roznych takich asow.
|
Ja bym to porownal inaczej PIS to Cracovia

czyli nic nas tak nie jednoczy jak wspólny wróg pod różnymi postaciami ,ale tylko my uciemiezeni patrioci ,tak naprawde mamy prawdziwa historie a kto sie z nia nie zgadza to jest wrogiem ,ale nie bede sie wiecej produkował ,dla lepszego efektu w tym topciu ,usune wczesneijsze wypowiedzi