Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1443
Stary 03.12.2009, 23:49
orzeu napisał(a):Wyświetl post
A wiadomo na co ta kasa idzie? Maja na tyle jaj zeby przeznaczyc to chociaz na jakis szczytny cel?



Jak to na co idzie kasa

na loze i panienki w czerwcu i lipcu w RPA
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.12.2009 o godz. 23:52.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując