Wyświetl pojedynczy post
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 29.11.2009, 18:04
Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
Mourinho to wyjątek. Smuda, Kasperczak czy nawet Urban to byli dobrzy piłkarze.

Ps. Piłkarz nie ma prawa tak się odezwać u trenera, który ma autorytet i charakter. Widać, że nasi kopacze u Skorży tego nie widzą i są takie odzywki.
Taaa....

A Luciano Spalletti, Guus Hiddink, Felipe Scolari, Rafa Benitez, Manuel Pellegrini to już się nie liczą...


Z takimi teoriami to wiesz gdzie.
Odpowiedz cytując