Peroslaw88 napisał(a):

Mourinho to wyjątek. Smuda, Kasperczak czy nawet Urban to byli dobrzy piłkarze.
Ps. Piłkarz nie ma prawa tak się odezwać u trenera, który ma autorytet i charakter. Widać, że nasi kopacze u Skorży tego nie widzą i są takie odzywki.
|
Taaa....
A Luciano Spalletti, Guus Hiddink, Felipe Scolari, Rafa Benitez, Manuel Pellegrini to już się nie liczą...
Z takimi teoriami to wiesz gdzie.