|
2 połowa to straszna kopanina, aż żal patrzeć, dlaczego my nie możemy po prostu strzelić leszczom kilku bramek?
Ja nie rozumiem jak taki Jop czy Ćwielong w ogóle znaleźli się w naszej ekipie. To co oni prezentują to profanacja futbolu.
the future's uncertain
and the end is always near
|