Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 29.11.2009, 16:42
2 połowa to straszna kopanina, aż żal patrzeć, dlaczego my nie możemy po prostu strzelić leszczom kilku bramek?

Ja nie rozumiem jak taki Jop czy Ćwielong w ogóle znaleźli się w naszej ekipie. To co oni prezentują to profanacja futbolu.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując