Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5870
Stary 27.11.2009, 11:21
Pero napisał(a):Wyświetl post
Czyżby to były skybox http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...chodnia/33960/ Całkiem fajna miejscóweczka będzie. Imprezka w środku i wychodzisz sobie na mecz
Na Legii ok 45 tys EUR za sezon :0. Ciekawe ile u nas. Droga miejscóweczka na impreze, chociaż dla dużych firm niekoniecznie.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując