Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5862
Stary 26.11.2009, 22:01
Czyżby to były skybox http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...chodnia/33960/ Całkiem fajna miejscóweczka będzie. Imprezka w środku i wychodzisz sobie na mecz
Odpowiedz cytując