PhantomRanger napisał(a):

|
Csaplara i Edka K. będziemy mogli ocenić dopiero po okienku transferowym.
|
Ta, a Skorżę ocenimy po tym sezonie, tak? Czy po następnym? Skoro szukamy wolnych zawodników (bo nie oszukujmy się, że jest inaczej), to dlaczego jedynym, który przyjechał na testy do tej pory jest polecony przez Branco bramkarz?