Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3395
Stary 24.11.2009, 16:56
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Csaplara i Edka K. będziemy mogli ocenić dopiero po okienku transferowym.
Ta, a Skorżę ocenimy po tym sezonie, tak? Czy po następnym? Skoro szukamy wolnych zawodników (bo nie oszukujmy się, że jest inaczej), to dlaczego jedynym, który przyjechał na testy do tej pory jest polecony przez Branco bramkarz?
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/