Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#624
Stary 23.11.2009, 17:05
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mi się wierzyć, że Wisła dorobiła się "kibiców", dla których porażka w derbach u siebie będzie niczym, jeśli wygramy MP. ****a, kim Ty jesteś chłopie?! Rzygać się chce.
A co jest ważniejsze, dobro i rozwój klubu (możliwy dzięki m.in. mistrzostwie, które da nam kolejną szansę na awans do LM) czy samolubna duma kibica z tego, że rządzi w Sosnowcu... ekhm w Krakowie?

pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Proszę Cię, nie pogrążaj się już, a mnie nie dobijaj.
Typowa odpowiedź przy braku argumentów. Sam się pogrążyłeś.
Ostatnio edytowane przez Raphael : 23.11.2009 o godz. 17:14.