Temat
:
koniec Skorży
Wyświetl pojedynczy post
kamikaze
Member
Od: 02.2009
Offline
#
49
22.11.2009, 20:54
Jak ma chociaż trochę honoru to sam powinien zrezygnować.
kamikaze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamikaze
Znajdź inne posty napisane przez kamikaze