Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 22.11.2009, 20:39
Podpisuję się pod tym obiema rękami Drużyna bez stylu, bez pomysłu, te dwa mistrzostwa zdobylismy dzięki indywidualnym umiejętnościom zawodnikom. Bo to nie podlega wątpliwości ze piłkarzy mamy najlepszych w kraju. Tylko najgorsze jest to że nie ma następcy dla Skorży, może Lenczyk? Może Nowak ze stanów albo jakis z zagranicy. W kazdym razie czas naszego trenera już minął, koncepcja drużyny wypaliła się 1,5 roku temu, a ostatnie mistrzostwo zdobyliśmy tylko i wyłącznie dzięki słabości inych drużyn niż naszej sile. Pozdrwiam i licze na pozytywne zmiany.