na 3 mecze przed koncem roku to chyba nie zwolnia Skorzy tymbardziej ze mieli mu przedluzac umowe w stylu angielskim do 2013 roku

. Choc i nie takie rzeczy sie u nas dzialy . Co do meczu to przygotowanie fizyczne ,podobnie jak w meczu z Legia fatalne.Nie wiem jaki z tego Terrizotiego specjalista jak Cracovia byla lepiej przygotowana od naszych. Przyjecia pilki szczegolnie Brozka ,to ku*wa ja bym ta pilke lepiej odebrał. Diaz to juz w ogole smiech na sali ,Jop interwencja przy golu zaj*bista