Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 22.11.2009, 19:50
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Trener nie gra tylko piłkarze. Trzeba dograć 3 mecze i pomyśleć nad wzmocnieniami.

Jopa ..Lobo i 2 Brozkow Out ...

wogole w wisle nie powinno byc polakow bo nasi maja taka mentalnosc ze szok ...graja do tyle zatrzymuja akcje nic zero dno !! ...Kirm szuka Gry Alvarez tez Marcelo Maly tez cos probowal Diaz ...a reszta dno nie ma pomyslu na gre nie ma kogos kto by pociagnol gre .... jak ktos ma pilke to sie patrza co z nia zrobi zamiast szukac podania wystawic sie gdzies to patrza sie kopacze zasrani :(