spidey napisał(a):

Zajmijcie się swoim bagienkiem lepiej... 
P.S. Ale fakt faktem że Choto się mocno nie popisał.
|
swoim się zajmujemy, nawet bez zezwolenia z boku.
A bagnem na linii PZPN - media - ukochany klub stolicy już nie wolno ? Boisz się, że jak się szum zrobi to przestaną pomagać
