Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3253
Stary 22.11.2009, 19:40
spidey napisał(a):Wyświetl post
Zajmijcie się swoim bagienkiem lepiej...
P.S. Ale fakt faktem że Choto się mocno nie popisał.
swoim się zajmujemy, nawet bez zezwolenia z boku.

A bagnem na linii PZPN - media - ukochany klub stolicy już nie wolno ? Boisz się, że jak się szum zrobi to przestaną pomagać


Odpowiedz cytując