Denethor napisał(a):

1) Na "to coś" się nie da trzeźwo myślec !
2) No i co kolego, dało to coś, że aż musiałeś zareagowac na mój post ?!
|
Ochloncie wszyscy lepiej. Znizka formy musi niestety byc teraz, identycznie bylo w zeszlym roku a jakos Mistrza zdobylismy. Wiec nie panikujcie i rozliczcie trenera po sezonie.
Co mi to dalo ze zareagowalem akurat na twoj post? Dla ciebie na pewno nic, a ja sobie chociaz udowodnilem ze tobie to juz nic nie pomoze...