Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2951
Stary 22.11.2009, 13:31
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
oceniam całość dokonań a nie jeden sezon , czy okres gry gdy akurat kończy sie zawodnikowi kontrakt,

Baszczyński tez miał rożne okresy akurat jak teraz miał koniec kontraktu i był czas podpisywania nowego w Wiśle lub gdzie indziej prezentował sie znakomicie co nie znaczy że cały czas tak grał a u Cantoro wahania formy miał jeszcze większe a co mnie w Mauro denerwuje to jest to że on gra jakby łaskę komuś robił moim zdaniem ma/miał umiejętności i potencjał żeby grac znacznie lepiej
To twoim tokiem rozumowania Jirsak w sezonie 2011/2012 zacznie dobrze grać, bo kończył mu się będzie kontrakt.