kubanczyk napisał(a):

|
bylibyscie trenerami to byscie rowniez tak jak skorza nie polegali na Jirsaku. Skorza odpowiada za wynik wiec nie moze wrzucic na srodek pola chimerycznego, chowajacego sie, unikajacego gry Jirsaka, co z tego ze mu wyjda 2-3 pilki, i to nie takie na 100% sytuacje, bo on takich nie daje jak nie bedzie stanowic zapory w srodku pola a przeciwnik bedzie wchodzil jak w maslo. . i nie porownujcie go z Szynkiem, Szymek zapieprzal na boisku, nie unikal gry, i dawal tez 2-3 pilki na mecz ale dawal takie pilki ze napastnik wychodzil sam na sam.
|
Jirsak jest na chwilę obecną jedynym ofensywnym pomocnikiem w naszej drużynie, więc odpowiedz łaskawie na pytanie, kim chcesz go zastąpić w środku pola? No chyba, że chcesz grać dwoma defensywnymi, ale ja uważam, że ta taktyka dla nas to jakieś totalne nieporozumienie...