Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2942
Stary 22.11.2009, 10:47
kubanczyk napisał(a):Wyświetl post
bylibyscie trenerami to byscie rowniez tak jak skorza nie polegali na Jirsaku. Skorza odpowiada za wynik wiec nie moze wrzucic na srodek pola chimerycznego, chowajacego sie, unikajacego gry Jirsaka, co z tego ze mu wyjda 2-3 pilki, i to nie takie na 100% sytuacje, bo on takich nie daje jak nie bedzie stanowic zapory w srodku pola a przeciwnik bedzie wchodzil jak w maslo. . i nie porownujcie go z Szynkiem, Szymek zapieprzal na boisku, nie unikal gry, i dawal tez 2-3 pilki na mecz ale dawal takie pilki ze napastnik wychodzil sam na sam.
Jirsak jest na chwilę obecną jedynym ofensywnym pomocnikiem w naszej drużynie, więc odpowiedz łaskawie na pytanie, kim chcesz go zastąpić w środku pola? No chyba, że chcesz grać dwoma defensywnymi, ale ja uważam, że ta taktyka dla nas to jakieś totalne nieporozumienie...