harthausen napisał(a):

pełna zgoda.
Lechia niestety na razie już ma jeden w plecy. Swoją drogą bełchatowianie wyraźnie idą na 7 zwycięstwo z rzędu.
|
Wole zeby Amica wygrala ,bo jak wygramy jutro mamy 6 pkt przewagi nad Legia i Ruchem
Belchatow mam nadzieje ze pojdzie takze na 8 zwyciestwo z rzedu za tydzien bo graja z Legia