Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3193
Stary 21.11.2009, 17:56
harthausen napisał(a):Wyświetl post
pełna zgoda.




Lechia niestety na razie już ma jeden w plecy. Swoją drogą bełchatowianie wyraźnie idą na 7 zwycięstwo z rzędu.
Wole zeby Amica wygrala ,bo jak wygramy jutro mamy 6 pkt przewagi nad Legia i Ruchem
Belchatow mam nadzieje ze pojdzie takze na 8 zwyciestwo z rzedu za tydzien bo graja z Legia
Odpowiedz cytując