pawelwislak napisał(a):

Co uważasz za głupotę wytłumacz mi? Jakie obrażanie o co ci chodzi Łobodziński chce mu się ? bo ja niewidziałem, Mały od podpisania kontraktu włóczy się ciągle nocami po klubach, szkołe popierniczył i co ? Chcesz żeby twój klub reprezentowali ludzi którzy wydzierają się na wszystkich? Jakim prawem ? Myślisz że to nie niszczy atmosfery w szatni jak Mały zatruwa takiego Kirma czy Jirsaka? U Małego to nie jest cięty język tylko CHAMSTWO!
A co do Pawła i Juniora to nadal uważam że trzeba ich sprzedać bo może się u nas marnują, może już nie mogą z siebie więcej wykrzesać bo się wypalili i najważniejsze bo teraz jest jedyna szansa żeby jeszcze na nich zarobić.
|
To uważam za głupote: Uważam że jakbyśmy tak ściągneli micańskiego i traore i mogli grać atakiem Micanski traore boguski a za nimi garguła jirsak sobolewski".
Menda to jest obraźliwe stwierdzenie.
Łobo, jak już napisałem, jest słaby i nie może być mowy w jego przypadku o "chceniu". Małego warto by naprostować, jak już zostało wyżej napisane, zsyłając go chociaż na 1 mecz do młodej ekstraklasy.
nie chce wchodzić w głębszą dyskusję