Awe napisał(a):

Jest jakiś program przez który można słuchać radia przez internet? Żeby działa tak, że włączam, wybieram stację i działa
|
http://www.screamer-radio.com/ ja używam tego i jestem bardzo zadowolony.
Wszystkie polskie + naprawdę sporo posegregowanych wg gatunków