kokrys napisał(a):

|
U mnie w firmie za wyniki sprzedaży jest do wygrania Nokia 6600, warto się starac czy to raczej jakiś kiepski telefon ?
|
to zalezy jak bardzo masz sie starac

jak nie bardzo i chcesz miec zwykly, tani telefon, bez zadnych dodatkow typu aparat, wi-fi, gps, mp3, radio to mozesz probowac. ale wg mnie telefon slaby. ma juz ponad 6 lat, wyglad nie powala. cena tych telefonow to chyba cos ok. 250zl. lepiej doplacic drugie tyle i miec cos lepszego