Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#633
Stary 20.11.2009, 14:06
kokrys napisał(a):Wyświetl post
U mnie w firmie za wyniki sprzedaży jest do wygrania Nokia 6600, warto się starac czy to raczej jakiś kiepski telefon ?
to zalezy jak bardzo masz sie starac jak nie bardzo i chcesz miec zwykly, tani telefon, bez zadnych dodatkow typu aparat, wi-fi, gps, mp3, radio to mozesz probowac. ale wg mnie telefon slaby. ma juz ponad 6 lat, wyglad nie powala. cena tych telefonow to chyba cos ok. 250zl. lepiej doplacic drugie tyle i miec cos lepszego
Odpowiedz cytując