Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12446
Stary 17.11.2009, 19:43
someone_TSW napisał(a):Wyświetl post
Miał ktoś z Was podobne objawy albo znacie kogoś takiego ? : codzienne wymioty, biegunka, częste bóle brzucha utrzymujące się dośc dlugi czas. Lekarz ogólny stwierdził że jest to za wysoki poziom kwasu żołądkowego bo wykonanych badaniach, dał jakieś tam tabletki. Tabletek już nie ma, a objawy dalej są.
Czekac aż samo przejdzie czy udac sie do gastrologa ? Ktoś obeznany w takich tematach ?
Określ czas ile to trwa, ja mialem cos takiego przez jakis tydzien,no moze troche więcej, na poczatku lekkie necenie, potem wymioty, goraczka i przeszło. Najlepiej udaj się do specjalisty prywatnie.
Odpowiedz cytując