Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3727
Stary 16.11.2009, 11:29
AYALA napisał(a):Wyświetl post
całe szczęście że jak zawodnik jest kontuzjowany dłużej niż 3 miesiące to ZUS mu wypłaca pensje.Gdyby Klub miał mu płacic to moznaby pójśc z torbami.
Tak, tylko że już sam fakt posiadania takich zawodników (w domyśle kluczowych dla kadry i drogich) blokuje kolejne transfery, przez co tracimy sportowo. Bo zamiast Boguskiego musimy oglądać Małeckiego, którego możliwości kończą się na kiwnięciu jakiegoś pseudo obrońcy z Arki czy Śląska Wrocław. Siłą rzeczy zatem jesteśmy w d... przez 3/4 sezonu, kiedy każdy z trójki naszych herosów albo się leczy, albo łapie formę, albo akurat jest przerwa w rozgrywkach.

Nie stać nas na takie luksusy!

I nie mówmy o pechu - o podatności na kontuzje takiego Garguły wiedział KAŻDY! Szkoda tylko że nie przeszkodziło to by zaoferować mu jeden z kilku najwyższych (najwyższy?) kontrakt w lidze... I potem płacz, że nie ma kasy na porządnego bramkarza, gdy jednocześnie najdroższy piłkarz mecze oglada z trybuny VIP w stabilizatorze i udziela wywiadów w C+...
Odpowiedz cytując