Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3726
Stary 16.11.2009, 10:39
całe szczęście że jak zawodnik jest kontuzjowany dłużej niż 3 miesiące to ZUS mu wypłaca pensje.Gdyby Klub miał mu płacic to moznaby pójśc z torbami.
Odpowiedz cytując