Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 15.11.2009, 21:21
Cetnik napisał(a):Wyświetl post
Co do tematu..derby o 20.00 czy o 17-stej w niedziele są hm?.

A co do samego meczu..za pewne nie będzie to piękny mecz i zakończy sie skromnym,niewysokim wynikiem 1-0 dla Nas..bo w takim meczu najważniejsza jest wygrana-nieważne w jakim stylu wywalczona i w jakim rozmiarze.
17
10 znaków