Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2875
Stary 15.11.2009, 18:43
Jak Wisla chce kupic jakiegos zawodnika z ligi polskiej to zawsze pretensje, ze za duzo kosztuja. Ale jak z Wisly odchodza zawodnicy, ktorzy sa zalosnie slabi to marudzenie, ze za darmo. Kluby wprost sie bija zeby kupic Kmiecika w promocji za 50 tys euro. Z tej wymienionej listy zawodnikow moze 3 zasluguje na to, zeby jakies drobne za nich wydac.