|
Jak Wisla chce kupic jakiegos zawodnika z ligi polskiej to zawsze pretensje, ze za duzo kosztuja. Ale jak z Wisly odchodza zawodnicy, ktorzy sa zalosnie slabi to marudzenie, ze za darmo. Kluby wprost sie bija zeby kupic Kmiecika w promocji za 50 tys euro. Z tej wymienionej listy zawodnikow moze 3 zasluguje na to, zeby jakies drobne za nich wydac.
|