Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2953
Stary 12.11.2009, 22:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chyba kpisz.
Pokaż mi jednego pracownika Wisły, który nie ma w umowie zastrzeżenia co do nie ujawniania informacji związanych ze swoją pracą. Taki "non-disclosure agreement" to coś normalnego, nie pozwala zwolnionemu pracownikowi drzeć łacha z byłego pracodawcy.

Co do Twojej wiary, że w naszym klubie nie zwalniało się i nie zwalnia ludzi w charakterze kozłów ofiarnych - wybacz, ale chyba musiałeś przespać ostatnie kilka lat.
Co innego jest "non-disclosure agreement" który dotyczy funkcjonowania firmy a co innego sprawa bezprawnego wyrzucenia z pracy. Jeśli Ochalika wyrzucili za coś czego nie zrobił albo inaczej za coś co kazano mu zrobić to gościu ma prawo dochodzić swego w sądzie i żadna tajemnica go nie obowiązuje.

I jeszcze jedno jeśli będziecie tu przedstawiać tylko wam z najpewniejszych źródeł znaną jedyna prawdę a potem okaże się to stekiem bzdur to nie patrząc na to że prawo nie działa wstecz zaaplikuję solidnego długookresowego bana.
Odpowiedz cytując