Szkoda mi Cupiała. Niestety klubem żądza dyletanci, poczawszy od rady nadzorczej na scoutach skończywszy. Jak można brać w takim momencie Moretto. Czy oni na łeb upadli ?
Jedyna nadzieja w Kazimierskim, ilu to on już odesłał po testach ? 15 ? 20 ? Oby ten skończył podobnie.
No jest jeszcze jedna : Na bramkarzach to ja sie nie znam

Ale skonfrontowałem moją opinie ze znajomym z Portugalii i o dziwo ma podobne zdanie.
ps. Czy naprawdę scouting polskich klubów musi się ograniczać do tego, że nie moga nikogo wypatrzeć. A jak już wypatrzą to największą możliwą łamagę ?