Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16375
Stary 11.11.2009, 15:16
Szkoda mi Cupiała. Niestety klubem żądza dyletanci, poczawszy od rady nadzorczej na scoutach skończywszy. Jak można brać w takim momencie Moretto. Czy oni na łeb upadli ?
Jedyna nadzieja w Kazimierskim, ilu to on już odesłał po testach ? 15 ? 20 ? Oby ten skończył podobnie.

No jest jeszcze jedna : Na bramkarzach to ja sie nie znam Ale skonfrontowałem moją opinie ze znajomym z Portugalii i o dziwo ma podobne zdanie.

ps. Czy naprawdę scouting polskich klubów musi się ograniczać do tego, że nie moga nikogo wypatrzeć. A jak już wypatrzą to największą możliwą łamagę ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 11.11.2009 o godz. 15:33.
..
Odpowiedz cytując