Wyświetl pojedynczy post
CrIs8
Junior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: TeReSpol n/B

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12236
Stary 09.11.2009, 22:18
Witam, jestem nowy na tym forum i chciałbym się czegoś dowiedzieć... Mój ojciec spędził znaczną część życia w Gdańsku a właściwie wychował sie tam ucząc się w szkole okrętowej i to właśnie on wszczepił mi miłość do Lechii i Wisły. Obecnie mieszkam we wschodniej Polsce gdzie na każdym kroku spotykam kibiców ległej. Osobiście nie kryje się z przywiązaniem do barw Lechii, Wisły i Śląska nosząc z dumą szaliki, co skutkuje w ostatnim czasie zaostrzeniem sytuacji między mną a nimi... I tutaj pojawia się właśnie moje pytanie, czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy okolicach Białej Podlaskiej lub w ogolę województwie Lubelskim mogę znaleźć kogoś kto zamiast śmiesznej elki na szaliku, nosi barwy TKWM? Chodzi mi o jakieś grupy kibicowskie, nawet te nieformalne... Z góry wielkie dzięki za odpowiedź... ŚWL-Braci się nie traci...
Odpowiedz cytując