Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5611
Stary 09.11.2009, 14:03
michelangelo10 napisał(a):Wyświetl post
http://www.cracovia.krakow.pl/read.p...327430,1340014
Wszystko jasne. Ich człowiek w Radzie Miasta Krakowa. Grzesiek Stawowy. Zapamiętamy! I jeszcze nap... na naszego Olszówka.
Dość już tych personalnych wojenek, zwłaszcza teraz, w decydującym dla obu klubów okresie budowy stadionów.

W interesie miasta i obu klubów jest, aby budowy każdego ze stadionów zostały sprawnie i zgodnie z harmonogramem ukończone. Prędzej to osiągniemy, gdy nie będziemy sobie skakać do oczu, tylko współdziałając (o ile to w ogóle możliwe) choćby tylko w powyższej sprawie w radzie. Nikt nikomu nie powinien w tym przeszkadzać. Mam nadzieję, że "nasi" i ich radni zechcą o tym w końcu pamiętać.

Kraków ma tragiczną infrastrukturę sportową. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby można było poprawić ją wszędzie, gdzie tylko się da, rozpoczynając oczywiście od stadionu przy R22 jako inwestycji najbardziej potrzebnej, oczekiwanej i priorytetowej.

Ideałem byłoby, gdyby miasto miało środki nie tylko na stadiony, ale na obie hale (TS-u i w Czyżynach), lodowisko i inne obiekty (nawet tor Formuły 1 ). Niestety, to tylko ideał, marzenie, z którego trzeba starać się zrealizować jak najwięcej w ramach dostępnych środków, pamiętając o priorytetach.
Ostatnio edytowane przez Markus : 09.11.2009 o godz. 15:22.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując