michelangelo10 napisał(a):

Dość już tych personalnych wojenek, zwłaszcza teraz, w decydującym dla obu klubów okresie budowy stadionów.
W interesie miasta i obu klubów jest, aby budowy każdego ze stadionów zostały sprawnie i zgodnie z harmonogramem ukończone. Prędzej to osiągniemy, gdy nie będziemy sobie skakać do oczu, tylko współdziałając (o ile to w ogóle możliwe) choćby tylko w powyższej sprawie w radzie. Nikt nikomu nie powinien w tym przeszkadzać. Mam nadzieję, że "nasi" i ich radni zechcą o tym w końcu pamiętać.
Kraków ma tragiczną infrastrukturę sportową. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby można było poprawić ją wszędzie, gdzie tylko się da, rozpoczynając oczywiście od stadionu przy R22 jako inwestycji najbardziej potrzebnej, oczekiwanej i priorytetowej.
Ideałem byłoby, gdyby miasto miało środki nie tylko na stadiony, ale na obie hale (TS-u i w Czyżynach), lodowisko i inne obiekty (nawet tor Formuły 1

). Niestety, to tylko ideał, marzenie, z którego trzeba starać się zrealizować jak najwięcej w ramach dostępnych środków, pamiętając o priorytetach.