Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2768
Stary 08.11.2009, 23:25
WISLAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że funkcja trenera potrzebna jest do tego aby omawiać taktykę, mobilizować ale chyba nie po to aby wykonywać za nich pracę na boisku strzelać podawać biegać walczyć...
A jak taktyka jest do dupy a i mobilizacji żadnej nie widać?
Jasne że trener nie gra, tak jak generał się nie bije ,jednak pierwszymi tak do orderów jak i do odstrzału, są oni.

Ja przyznam się szczerze, nie chciał bym być teraz w skórze Cupiała i decydować.

Z jednej strony szanuje Skorżę i chciałbym by miał szanse zmazać plamę Levadii, z drugiej - patrząc w jakim kierunku to wszystko idzie, nie widzę wielu szans na to, byśmy byli w stanie wygrać z jakimkolwiek zespołem z 'naszej półki' ,nie mówiąc już o pokonaniu kogokolwiek z ogonów mocnych lig.

Trener który boi się Legii i ustawia pod nią de facto taktykę(6-2-1-1) nie wróży niczego dobrego.
94 - Allah Akbar!!