1q2 napisał(a):

|
Jeśli wszystko jest winą piłkarzy to po cholere w ogóle w futbolu funkcja trenera?
|
Wydaje mi się że funkcja trenera potrzebna jest do tego aby omawiać taktykę, mobilizować ale chyba nie po to aby wykonywać za nich pracę na boisku strzelać podawać biegać walczyć...