RAFi89 napisał(a):

Dlatego ja mówię że jeśli my mamy awansować do LM mając 12 zawodników w kadrze to lepiej dać sobie spokój.
.
|
Pewnie, nie awansujmy - nie warto.
Nie awansujemy bo mamy słabych piłkarzy - czy tego chcemy - jak ja, czy wolimy nie - jak Ty.