Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1614
Stary 08.11.2009, 21:36
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego ja mówię że jeśli my mamy awansować do LM mając 12 zawodników w kadrze to lepiej dać sobie spokój.
.
Pewnie, nie awansujmy - nie warto.

Nie awansujemy bo mamy słabych piłkarzy - czy tego chcemy - jak ja, czy wolimy nie - jak Ty.
Odpowiedz cytując