|
Goral masz racje, sam to zauważyłem. A dlaczego tak się dzieje?
Po pierwsze moim zdaniem drużyny które awansowały do LM miały wąską kadrę, skupiły się na LM a zapomniały o lidze. Dlatego ja mówię że jeśli my mamy awansować do LM mając 12 zawodników w kadrze to lepiej dać sobie spokój.
Po drugie kluby nie potrafiły tego wykorzystać, zawodników sprzedano ich następców nie sprowadzono kasa się rozeszła i nagle znów zawitała szara rzeczywistość. To o czym mowa ludzie myśleli że jak już są w LM to nie będzie na nich mocnych.
Gra w LM może pomóc w budowaniu zespołu zwłaszcza w krajach gdzie jednak budżety klubów są małe. Ale sama w sobie dominacji nie przyniesie, to musi być systematyczne budowa i rozsądne zarządzanie pieniędzmi.
|