Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 08.11.2009, 20:31
Fierro 25.04.2008 o 16:56

Ten problem często nie wystąpywał(co najmniej 1%).No ale tak było dopóki nie wprowadzono ,,lżejszej” wersji konsoli czyli 40GB.Takie konsole często padają.No ale w przypadku Sony bierze szybko zepsuty sprzęt i po 3 dniach odsyła naprawiona konsolke do użytku. Jest jeszcze jedna poważna awaria pt. Error 80010514. Może się pojawić podczas ściągania gry z PSS lub updatu.Zpowodowane jest urwaniem połączenia w czasie ściągania(cześć miesza się z systemem i mamy burdel w maszynie).Ogółem mówiąc PS3 w wersji 40GB jest do D*** i przełamuje mit o awaryjności konsoli.

Właśnie dlatego mam wersję 60 gb. Najwięcej prądu żre, ale jest najbardziej niezawodna. No nie wiem jak tam slim teraz w testach wypada...

No jak to w środę? We wtorek premiera!
Powód: No we Wtorek przecież!!
Ostatnio edytowane przez stawski : 08.11.2009 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując