Oldpara napisał(a):

|
Mówisz o Tomasie Jirsaku? Że niby lepszy niż Diaz? Hm...no comment.
|
Diaz jest typem defensywnego pomocnika i na pewno w destrukcji jest lepszy od Jirsaka, ale w ofensywie Diaz wypada blado, czasami mu się zdarza dobre zagranie, ale zazwyczaj albo głupio traci piłki, niecelnie podaje albo przetrzymuje piłkę spowalniając grę. Zwłaszcza widząc ostatnio formę Diaz to wolę Jirsaka. Może nie ten temat ale kwestia jest poruszona.