Na Widzew mam daaaaaaaleko

A MP dla Ruchu by mnie naprawdę cieszyło z jednej prostej przyczyny. W Polsce piłka nożna przestała przypominać sport. Mistrzostwo dla Ruchu albo Polonii Bytom może by komuś przypomniało, że w sporcie liczą się przede wszystkim ambicja, wola walki, a w sportach zespołowych drużyna. Tymczasem w Polsce mamy zgraję żałosnych, nic niewartych, leniwych gwiazdeczek, które myslą, że są półbogami. Otrząśnijcie się może wreszcie- to już nie są Ci zawodnicy, co kiedyś. Powiem więcej nazywanie tych lalusiów, pierdół i pozerów piłkarzami jest potwarzą dla wszystkich legend Wisły. Tak często cytuje się tu słowa Henryka Reymana. Zastanówcie się czy ci kopacze są godni podania ręki, bo moim zdaniem nie.
Ktoś mi powie, że na zachodzie też już nie ma sportu, tylko są pieniądze i wielki biznes. To nieprawda. Tam są pieniądze i wielki biznes, ale one otaczają wielki sport. A u nas ani biznesu, ani pieniędzy ale może dlatego, że nie ma po prostu sportu.