kibicwisły1906 napisał(a):

|
Jirsak i tak jest lepszy od Cantoro i Diaza w środku pola
|
Mówisz o Tomasie Jirsaku? Że niby lepszy niż Diaz? Hm...no comment.
Cytat:
|
bzdury piszą Ci którzy uważają że gra Czech słabo to nie jego wina że trener nie potrafi z jego usług w pełni skorzystać – a jednocześnie na siłę chce zrobić z Małeckiego egzekutora
|
Przypomnę Ci, bo pewnie zapomniałeś: Małecki w juniorach grał jako napastnik, i był bardzo oburzony, że go Skorża wystawia jako prawego pomocnika. A jednak wywalczył sobie miejsce w składzie.
W tym roku gra cofnietego napastnika bo Boguski jest kontuzjowany,a Ćwielong po prostu słabszy.
No ale to oczywiście wina Skorży....
Cytat:
|
Ilu w kadrze mamy zawodników umiejących dryblować, wygrywających pojedynki 1 na 1 –ego.
|
No tak, to wina Skorży....czas na zmiane trnenera na takiego z większymi jajami!....
Cytat:
|
Czy nie nadszedł czas by Gargule dać zagrać przynajmniej 45 minut w spotkaniu ligowym, na co oni czekają.
|
Oczywiście jak nieprzygotowany do sezonu Garguła będzie miał następną kontuzje, to czyja to bęzdie wina? Skorży! "Bo powinien wpuszczać stopniowo!"
Nie powinienem w ogóle wdawać się takie dyskusje, bo to bez sensu, ale nudzi mi się w to niedielne popołudnie, więc chwilowo uległem słabości
