Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3021
Stary 08.11.2009, 17:07
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie zluzujcie. Pozbycie się Niedzielana nie jest naszym problemem. Ja się cieszę, że w lidze są takie drużyny jak Jaga, Ruch i polonia Bytom, które z przeciętnych piłkarzy montują ekipy grające w piłkę. Naszym problemem( i Legii oraz Lecha) jest to, że mając lepszych piłkarzy nie potrafimy zmontować ekip grających w piłkę. Wisła, Legia i Lech wygrywają i są faworytami, bo mają zdecydowanie lepszych grajków niż reszta ligi, a nie dlatego, że grają dobrze w sport zwany piłką nożną. Ale jak się okazuje piłkarze Legii i Lecha wcale nie są na tyle dobrzy aby grając piach przeskoczyć w tabeli Ruch Chorzów. W tej chwili cieszyłbym się jak cholera gdyby mistrza zdobył Ruch, bo może utarłoby to nosa niektórym pseudoprofesjonałom, którzy zgarniają comiesięczne przelewy, a na meczu i na treningach się najzwyczajniej opierda*ają. Polska ma zawodników z umiejętnościami, ale ludzi gotowych do uprawiania zawodu piłkarza można w naszym kraju policzyć na palcach u jednej ręki u drwala z problemem alkoholowym.
Skoro cieszyło by cię MP zdobyte przez Ruch to nie mam więcej pytań....

Ja tam bym wolał żeby MP zdobyła Wisła a Ruch utarł nosa Legii i Lechowi zajmując 2 miejsce

PS
A w Łodzi nie mieszkasz przypadkiem na Widzewie?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując